Стоматолог-ортодонт

Ми працюємо, щоб в Україні стало більше красивих і здорових посмішок

Ортодонтія - область стоматології, що займається лікуванням порушень прикусу і викривлень зубного ряду

Навіть у Києві чи в іншому обласному центрі гарний дитячий ортодонт чи фахівець аналогічного профілю для дорослих – це знахідка на вагу золота. А ось жителі Вишгорода мають чудову можливість отримати бездоганну посмішку та ідеальний прикус за максимально доступними цінами. Лікар ортодонт, який працює в клініці «Стома-Дент», є справжнім спеціалістом найвищого класу — а його кваліфікація підтверджена не однією сотнею позитивних відгуків!

Послуги ортодонту: чим ми можемо допомогти?

Стоматолог ортодонт Вишгород, Київ - 2

Лікар ортодонт – дитячий чи дорослий – працює з різноманітними аномаліями та патологіями зубощелепної системи. Тому, якщо у вас чи вашої дитини є:

 • Спадкові чи вроджені дефекти;
 • дефекти, набуті у дитинстві;
 • патології, зумовлені наслідками травм.

Тут вам допоможе кваліфікований лікар ортодонт із клініки «Стома-Дент»!

Неправильний прикус, патології щелепи і навіть просто нерівні зуби — все це проблеми, які часто ігноруються нашими співвітчизниками. І дарма навіть незначний дефект у щелепно-лицьовій системі може призвести до згубних наслідків! Це й проблеми з диханням, і проблеми з харчуванням, і дефекти дикції… Крім того, ортодонтичні патології негативно впливають на самооцінку — це особливо актуально для дітей та підлітків, однак у дорослому віці не варто нехтувати такими проблемами.

Консультація ортодонта у клініці «Стома-Дент» дасть вам змогу оцінити масштаби проблеми та обрати шляхи її вирішення. До нас можна звертатися для розв’язання таких задач:

 • Вирівнювання зубів у дітей 7 років і більше з використанням методів, що завдають мінімального дискомфорту.
 • Вирівнювання зубів у підлітків та дорослих.
 • Виправлення дефектів прикусу (відкритий прикус тощо).
 • Коригування форми щелепи.

Окрім цього, прийом у ортодонта дає змогу оцінити готовність щелепи до імплантації зубів. І якщо на цьому етапі буде виявлено відхилення чи патології — ортодонт допоможе їх усунути і підготувати щелепу до відновлення зубів імплантаційним методом.

Доступні послуги ортодонту: ціни в нашій клініці

Багато хто відмовляється від корекції форми зубів та виправлення прикусу через суто економічні міркування. Однак ми повинні з усією відповідальністю заявити: стереотип про те, що послуги ортодонту та процедури усунення патологій є дуже дорогими — не має під собою жодних підстав.

Ціни на ортодонтичні послуги клініки «Стома-Дент» у Вишгороді є цілком прийнятними та доступними для найширшого кола пацієнтів. На ціну впливають:

 • Складність діагностики.
 • Характер патології та обраний шлях її усунення.
 • Вартість матеріалів, що використовуються в ортодонтичних процедурах (пластинкові апарати, брекет-системи, ритейнери).

Ціна узгоджується з пацієнтом на початок процедур. Однак, вартість типових операцій ви можете вивчити самостійно на сайті клініки.

Ортодонтичне лікування

Знімна техніка:

 • Ортодонтичний пластинковий апарат (ціна від): 4 200 грн.

Незнімна техніка (брекет-система) – фіксація на одну щелепу:

 • Металева: 12 000 грн.
 • Керамічна: 17 000 грн.
 • Сапфірове: 23 000 грн.
 • Самолігуючі металева: 17 000 грн.
 • Самолігуючі керамічна: 24 000 грн.
 • Ретейнер металевий (США): 1 600 грн.
 • Ретейнер скловолоконний (Чехія): 2 100 грн.

➦ АКЦІЯ "8 років клініці"

ДО 30.11.2021 корейський імплант Megagen за 6450 грн. з установкою. Приживлюваність 99,9%

Стоматолог ортодонт:

Шагалін Сергій Юрійович

Cтоматолог-ортодонт
Досвід роботи: з 03.01.2008.
Детальніше

Зверніть увагу:

Отримайте -5% на подальше лікування

Пацієнтам, що вперше записуються в медичний центр "Стома-Дент" на консультацію за інформацією отриманою з нашого сайту, при записі на подальше лікування надається знижка в розмірі 5%.

Ортодонт для дорослих та дітей у Вишгороді: клініка «Стома-Дент»

Вам потрібний кваліфікований лікар-стоматолог ортодонт для виправлення прикусу, корекції форми челюсті чи вирівнювання зубів? Або дитячий стоматолог ортодонт, який зможе не тільки усунути патології, що є у дитини, а й запобігти проблемам у майбутньому?

Тоді ваш вибір це клініка «Стома-Дент» у Вишгороді!

Висока кваліфікація фахівців, сучасне обладнання та використання якісних матеріалів дозволяють швидко (!) та безболісно (!!!) усувати найсерйозніші проблеми. При цьому ціна на послуги професійного ортодонта буде цілком прийнятною — і вже скоро ви будете дивитись на світ зі справжньою «усмішкою на мільон доларів»!

Вітаємо Вас на сайті стоматологічної клініки "Стома Дент"

Щоб користуватись сайтом на українській мові, настисніть "Українська", на англійській "English" або виберіть мову країни-агресора:

Ми працюємо завжди: маємо власне джерело живлення електромережі.