Стоматологічна клініка Вишгород: «Стома-Дент» — ваші зуби будуть здоровими!

SDV: Science Dentistry Vyshgorod

Стоматологічна клініка Вишгород «Стома-Дент». Фотографія 1Наша стоматологічна клініка працює вже 8 років — і за цей час ми вилікували більш ніж 10 000 пацієнтів.

Наші переваги — доволі низькі і конкурентні ціни в порівнянні з стоматологічними клініками Вишгорода, і дуже низькі — якщо порівнювати з Києвом.

Ми використовуємо найкраще та найсучасніше американське обладнання.

Наші лікарі з величезним досвідом роботи багато років лікують пацієнтів.

Сучасні стоматологічні послуги

Стоматологічна клініка Вишгород «Стома-Дент». Фотографія 2Медичний центр «Стома-Дент» надає повний перелік стоматологічних послуг — а це значить, що у 99% випадків вам не доведеться шукати іншу клініку або іншого спеціаліста для вирішення проблеми. Будь-яке лікування починається з діагностики та професійних консультацій — наші досвідчені лікарі визначають причину, з якої виникла проблема, та погоджують з вами способи її усунення.

До нас можна звернутись:

  • Для лікування захворювань — карієсу, пульпіту, періодонтиту, пародонтозу тощо.
  • Для протезування або імплантації зубів.
  • Для встановлення брекетів.
  • Для професійного відбілювання зубів.
  • Для будь-яких хірургічних втручань.

Стоматологічна клініка для найменших

Окремим — і дуже важливим — напрямком роботи нашого медичного центру є дитяча стоматологія. Піклуватися про здоров’я зубів та ротової порожнини треба змалечку, та і усувати проблеми простіше у ранньому віці. Завчасно звернувшись до платної стоматологічної поліклініки «Стома-Дент», ви позбавите дитину не лише проблем з зубами — а й можливої низки комплексів у майбутньому!

Професіоналізм — понад усе!

Головний скарб медичного центру «Стома-Дент» — це наша команда професіоналів. У нас працюють досвідчені лікарі, які не лише добре знають, а і люблять свою справу. Систематичне підвищення кваліфікації та самоосвіта дають нашим спеціалістам змогу не лише оперативно вирішувати навіть найскладніші проблеми з зубами — а й впроваджувати новітні технології лікування, протезування та імплантації!

Кращим спеціалістам — краще обладнання!

Стоматологічна клініка Вишгород «Стома-Дент». Фотографія 3Ефективність лікування та якість протезування напряму залежать від того, яке обладнання та які матеріли будуть використовувати фахівці. Клініка «Стома-Дент» оснащена сучасною апаратурою з США — і це дає змогу виконувати хірургічні втручання та інші маніпуляції максимально швидко та безболісно.

Ми також використовуємо сучасні медикаменти та зуботехнічні матеріали. Це значно підвищує ефективність всіх процедур і подовжує термін служби пломб, зубних протезів та імплантів. 

Якісна сучасна стоматологічна клініка — доступна кожному

Доступні ціни на всі стоматологічні процедури — це ще один аргумент на користь візиту до клініки «Стома-Дент». При формуванні цін ми прагнемо зробити якісну стоматологію доступною для якомога ширшого кола мешканців Вишгороду — тож наші ціни є одними з найпривабливіших у місті. Якщо ж порівнювати розцінки з вартістю процедур у клініках Києва — то різниця буде просто колосальною!

➦ ПРАЦЮЄМО З ПРОГРАМОЮ “МИТТЄВА РОЗСТРОЧКА”!

➦ НАШІ АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ”!

Крім того:

  • У нас діють численні знижки для нових та постійних пацієнтів.
  • Програма «сімейні знижки» дозволяє економити до 5% на стоматологічних послугах всім членам родини.
  • Якщо ви звернетесь до нас протягом місяця з дня народження — ви зможете скористатися знижкою для іменинників у 10%.

«Стома-Дент»: стоматологічна клініка, яка поруч!

Стоматологічна клініка Вишгород «Стома-Дент». Фотографія 4Медичний центр «Стома-Дент» розташований поруч з центром міста Вишгород. Це робить візит до стоматолога максимально зручним — ви не потребуватимете багато часу для того, щоб дістатися клініки навіть з Києва! 

Та за перших ознак будь-яких проблем звертайтеся до медичного центру «Стома-Дент» — і команда професіоналів з сучасним обладнанням допоможе вирішити будь-які проблеми з зубами чи ротовою порожниною.

Отримайте -5% на подальше лікування

Пацієнтам, що вперше записуються в медичний центр "Стома-Дент" на консультацію за інформацією отриманою з нашого сайту, при записі на подальше лікування надається знижка в розмірі 5%.

Вітаємо Вас на сайті стоматологічної клініки "Стома Дент"

Щоб користуватись сайтом на українській мові, настисніть "Українська", на англійській "English" або виберіть мову країни-агресора:

Ми працюємо завжди: маємо власне джерело живлення електромережі.